دهاقان‌ بیدار
15:00 - جمعه 13 آبان 1401

فرماندار شهرستان دهاقان :

جهاد تبیین به‌عنوان وظیفه همگانی و واجب عینی است

فرماندار شهرستان دهاقان گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مستحکم‌ ایستاده و روز به روز در حال قدرت‌مندتر شدن است و در این مسیر جهاد تبیین به‌عنوان وظیفه همگانی و واجب عینی مطرح می‌شود.

به گزارش دهاقان بیدار، فرماندار شهرستان دهاقان در مراسم گرامیداشت ۱۳ آبان گفت:  روز ۱۳ آبان روز شکست هیمنه پوشالی آمریکای جنایت‌کار است.

علی جمشیدیان افزود: اولین مناسبت ۱۳ آبان تبعید حضرت امام خمینی(ره)  به خاطر سخنرانی علیه قانون ننگین و خفت‌بار کاپیتولاسیون در سال ۴۳ است.

وی خاطرنشان کرد: این قانون ننگین بر این پایه بود که هیچ شخصی حق برخورد با جنایات ۶٠ هزار آمریکایی که در آن زمان در کشور بودند را نداشت.

جمشیدیان با اشاره به اینکه یکی دیگر از مناسبت‌های روز ۱۳ آبان، به خاک و خون کشیدن دانشجویان و دانش‌آموزان  انقلابی در سال ۵۷ بود که در سالروز تبعید امام راحل  تعداد زیادی از این افراد را به شهادت رساندند، اظهار کرد: در سال ۵۸ لانه جاسوسی آمریکا توسط انقلابیون  تسخیر و اسناد دشمنی آن‌ها کشف و ضبط شد.

فرماندار شهرستان دهاقان گفت: با انقلاب اسلامی رژیم پهلوی که دست نشانده  آمریکا بود حذف شد و در ۱۳ آبان نیز خود آمریکا از کشورمان حذف شد.

وی با اشاره به اینکه وقایع اخیر نباید مردم را نگران کند، افزود:  خداوند صحرای طبس و امام زمان (عج)  پشتیبان این نظام مقدس و مردم هستند.

جمشیدیان تصریح کرد:  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مستحکم‌ ایستاده و روز به روز در حال قدرت‌مندتر شدن است و در این مسیر جهاد تبیین به‌عنوان وظیفه همگانی و واجب عینی مطرح می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار