دهاقان‌ بیدار
23:23 - یکشنبه 30 مرداد 1401

فرماندار دهاقان:

برگزاری ۱۶ برنامه فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی در هفته فرهنگی شهرستان دهاقان

فرماندار دهاقان گفت: در هفته فرهنگی شهرستان دهاقان ۱۶ برنامه فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی برگزار شد که با استقبال چشمگیری مواجه شد.

به گزارش دهاقان بیدار؛ فرماندار شهرستان دهاقان در گفتگو با خبرنگار دهاقان بیدار گفت: دهاقان یکی از اهداف این هفته را شناخت توانمندی‌ها و استفاده از ظرفیت‌های موجود این شهرستان دانست

علی جمشیدیان خاطرنشان کرد: در هفته فرهنگی  شهرستان دهاقان که مصادف است با تبدیل بخش به شهرستان، برنامه‌های متنوعی برگزار شد که از جمله آنها می توان به مراسم بازسازی نمادین ورود آزادگان، نمایشگاه خوشنویسی و صنایع دستی، ویژه برنامه آفتاب، سوگواره خورشید بر نیزه که هر ساله برگزار می شود، تجلیل از تولیدکنندگان بخش کشاورزی، جشنواره پخت غذای نذری بانوان، برنامه پرچم داران کوچک و پیاده روی خانوادگی اشاره کرد.

وی با اشاره به برنامه بازسازی نمادین ورود آزادگان به میهن اسلامی اظهار کرد: سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی یکی از شیرین ترین ایام پس از انقلاب اسلامی ایران است، قهرمانان بازگشتند اما پیشوا و امامشان که فرمان جهاد داده بود را در بین خود ندیدند.

جمشیدیان افزود: در هفته فرهنگی شهرستان دهاقان ۱۶ برنامه فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی برگزار شد که با استقبال چشمگیری مواجه شد.

وی با بیان اینکه ویژه برنامه آفتاب ماندگار- نکوداشت شاعران فقید، زنده‌یاد دایی، نفیسی و اسماعیلی در سالن ورزشی شهدای پوده در روستای پوده در همین هفته برگزار شد تصریح کرد: در این برنامه ضمن بزرگداشت این شاعران و تجلیل و تقدیر از خانواده‌های آن عزیزان، به رسم یادبود، تابلو فرش‌‌هایی منقش به چهره‌های این عزیزان، به خانواده‌هایشان اهدا شد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار