دهاقان‌ بیدار
13:15 - دوشنبه 24 مرداد 1401

مدیر کانون بسیج هنرمندان شهرستان دهاقان:

امروز بر همان عهد که بستیم، هستیم/ برپایی مراسم نمادین ورود آزادگان به شهرستان دهاقان

مدیر کانون بسیج هنرمندان شهرستان دهاقان گفت: امروز بر آن شدیم تا یاد و خاطره بازگشت آزادگان عزیز را به میهن اسلامی بار دیگر زنده کنیم و بدانیم گذشته ای داریم روشن تر از خورشید و امروز بر همان عهد که بستیم، هستیم.

به گزارش دهاقان بیدار؛ مدیر کانون بسیج هنرمندان شهرستان دهاقان در گفتگو با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار با اشاره به اینکه وظیفه ماست که بتوانیم با زنده نگهداشتن ارزش های انقلاب از فراموش شدن آنها جلوگیری کنیم افزود: آنچه در این میان مهم است اینست که باید بر همگی بر عقاید و ارزش هایمان پافشاری کنیم و در این مسیر روشن استقامت و پایداری کنیم.

احمد عسگری زاده خاطرنشان کرد: استقبال از آزادگان میهن اسلامی پس از سال ها اسارت و سختی و دوری از وطن که در راه دفاع از دین اسلام و وطن انجام شد افتخاری بزرگ برای مردم عزیزمان بود که در تاریخ مثال زدنی است.

وی گفت: با همکاری آزادگان بزرگوار و یادآوری روزهای استقامت و صبر این عزیزان بازسازی استقبال از ورود این عزیزان را روز چهارشنبه همزمان با ورود آزادگان به میهن اسلامی را برگزار می کنیم تا حماسه ای نو را برای نسل جدید و مردم عزیزمان خلق کنیم.

دبیر ستاد بازسازی ورود آزادگان به شهرستان دهاقان افزود: آزادگان گنجینه های با عظمتی هستند که با سالها ایثار و مجاهدت خود در اسارت نشان دادند که می توان در اسارت آزاده بود و با حفظ ارزش ها و اعتقادات دشمنان را اسیر کرد و آنها را شکست داد.

عسگری زاده با اشاره به اینکه این روز یکی از خاطره‌انگیز‌ترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی است تصریح کرد: امروز شاهد حضور و آزادی مردانی هستیم که در راه عهد و پیمانی که با خدا بسته بودند، مجاهدت و استقامت ورزیدند.

مدیر کانون بسیج هنرمندان گفت: این مراسم از مقابل ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان که محل اعزام رزمندگان انقلاب اسلامی بود آغاز می شود تا خاطرات آن زمان یکبار دیگر برای مردم شهرستان زنده شود و حال دل مردم بار دیگر خوب شود و بتوانیم با این کار ایثار و مجاهدت را به نسل آینده منتقل کنیم.

اضافه کرد: آزادگان، صبورتر از سنگ صبور و راضی ترین افراد به قضای الهی بودند و با این بازسازی شاید بتوانیم قطره ای باشیم در برابر دریای صفا و صلابت و استواری این عزیزان.

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار