دهاقان‌ بیدار
20:20 - یکشنبه 23 مرداد 1401

همزمان با هفته فرهنگی شهرستان؛

آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان دهاقان

همزمان با هفته فرهنگی شهرستان دهاقان از خبرنگاران دهاقانی تجلیل شد.

به گزارش دهاقان بیدار؛ عصر امروز در جلسه ای که در فرمانداری شهرستان دهاقان برگزار شد از خبرنگاران دهاقانی توسط مدیران ادارات و فرماندار شهرستان دهاقان قدردانی شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دهاقان در این جلسه با اشاره به شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار گفت: انشاالله بتوانیم در هفته فرهنگی شهرستان دهاقان با یک همکاری خوب بتوانیم با یک برنامه خوب حال دل مردم شهرستان را خوب کنیم.

سعید طبیبیان خاطرنشان کرد: کسی که وارد حرفه خبرنگاری می شود از روی عشق و علاقه این کار را انجام می دهد و فقط به خاطر این عشق و علاقه هست که وارد این عرصه می شود.

وی اضافه کرد: در سال های اخیر، رسانه، در کشور، قوه چهارم محسوب می شود و قدرت رسانه شاید اینقدر هست که بتواند پل ارتباط بین مردم و مسئولان باشد تا از این طریق مردم بتوانند خواسته هایشان را از مسئولان داشته باشند.

فرماندار شهرستان دهاقان با اشاره به سخن مقام معظم رهبری مبنی بر امیدافرینی در جامعه افزود: حضور خبرنگاران در شهرستان بیش از پیش احساس می شود تا بتوانند این امیدافرینی را ایجاد کنند.

علی جمشیدیان اظهار کرد: اتفاقات بسیار زیادی در کشورهای مختلفی می افتد و رسانه ها هیچ گونه واکنشی نشان نمی دهند ولی برخی رسانه ها در جهت از بین بردن مردم هست و برای اینست که مردم واقعیات را نبینند و این مورد مربوط به زمان حال نیست بلکه از قبل بوده است.

وی با اشاره سخن رهبر انقلاب افزود: تعدادی ممکن هست به اشتباه وارد عرصه رسانه شده و واقعیات را برعکس جلوه دهند که با کمک خبرنگاران میتوان این ها را اصلاح کرد و میتوان نظام انقلاب را که با خون شهدا به دست مردم رسیده است با امید در بین مردم نگاه داشت پس باید اتفاقات مثبت و نقدهای مثبت را بیان کرد تا باعث ایجاد امید در بین مردم شود.

جمشیدیان گفت: طبق صحبتی که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به دهاقان مبنی بر بیمه شدن خبرنگاران داشت و با تلاش اداره ارشاد اسلامی، قرار شد از  خبرنگاران از مهرماه سال جاری بیمه شوند.

فرمانده نیروی انتظامی نیز در این جلسه با اشاره به روز خبرنگار خاطرنشان کرد: خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند.

اسماعیل پریشانی با اشاره به وظایف خبرنگاران گفت: خبرنگاران یکی از ارکان اصلی ارتباط بین مردم و مسئولان هستند، بنابراین خبرنگاران باید با تقوا،امانتدار و منصف بوده و شمه سیاسی داشته باشند زیرا یک خبر می تواند کشور را زیر و رو کند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار