دهاقان‌ بیدار
13:41 - چهارشنبه 19 مرداد 1401

پیش از ظهر امروز صورت گرفت؛

تودیع و معارفه مدیر کمیته امداد شهرستان دهاقان

مراسم تودیع و معارفه‌ مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دهاقان امروز چهارشنبه نوزدهم مرداد ماه در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش دهاقان بیدار؛ پیش از ظهر امروز چهارشنبه مراسم تودیع و معارفه مدیر کمیته امداد شهرستان دهاقان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه از زحمات عبدالرضا پیمان قدردانی و عبدالرضا میرزایی به سمت مدیر کمیته امداد شهرستان منصوب شد.

عبدالرضا پیمان مدیر سابق کمیته‌ امداد امام خمینی(ره) دهاقان ضمن قدردانی از فرماندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی افزود: سیستم اداری شهرستان دهاقان با حضور مهندس علی جمشیدیان به عنوان فرماندار دچار تحول مثبت شده که موجب تسهیل‌گری در امور مربوط به امداد و مددجویان این نهاد شده است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه عبدالرزاق میرزایی، مدیر جدید کمیته‌ امداد امام خمینی (ره) شهرستان، انسان سلیم نفسی هستند و به خوبی می‌توانند مسئولیت خود را به انجام برسانند، افزود: با توجه به اینکه جامعه دچار تحول شده است، لازم است اطلاعات به روز و کافی از ظرفیت ‌های موجود داشته باشیم تا بتوانیم به اهداف مشخص شده دست پیدا کنیم.

فرماندار شهرستان دهاقان نیز در این جلسه خاطرنشان کرد:در دین مبین اسلام واژه‌ مدیر را کمتر می‌بینیم و به جای آن از واژه‌ مسئول استفاده می‌شود بنابراین مسئول یعنی کسی که مورد سوال قرار می‌گیرد و در روز قیامت نیز جداگانه و ویژه جهت مسئولیت داشتن ، سوال می‌شود.

وی تصریح کرد: عبدالرضا پیمان، هرچه در توان داشتند در جهت خدمت هرچه بهتر، انجام داده و صمیمانه از زحمات وی تشکر میکنم، قطعا برخی مسئولیت ها اجر اخروی دارد.

جمشیدیان همچنین ضمن تبریک به عبدالرزاق میرزایی به جهت انتصاب‌شان در سمت مدیریت کمیته امداد دهاقان گفت : هر تلاش و خدمتی انجام شود در پیشگاه خداوند و مردم گم نمی‌شود، مردم شهرستان دهاقان مردم بسیار قدرشناسی هستند و تلاش‌های مسئولین فراموش نمی‌کنند.

همچنین عبدالرزاق میرزایی مدیر جدید کمیته‌ امداد امام خمینی (ره) نیز، ضمن تشکر از زحمات آقای پیمان و تشکر از آقای جمشیدیان افزود: رویکرد کمیته‌ امداد امام خمینی (ره) توانمندسازی خانواده‌هاست، ما امدادگری را از مولا علی(ع) یاد گرفته‌ایم.

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار