دهاقان‌ بیدار
17:25 - پنجشنبه 23 تیر 1401

فرماندار شهرستان دهاقان :

تنها بیمارستان دهاقان پزشک متخصص لازم را ندارد

فرماندار شهرستان دهاقان در جلسه با استاندار استان اصفهان گفت: در برخی حوزه ها در شهرستان مشکلات وجود دارد که باید این موارد برطرف شود.

به گزارش دهاقان بیدار؛ فرماندار شهرستان دهاقان ظهر امروز در جلسه با استاندار استان اصفهان گفت: پس از استقرار دولت آقای رییسی در سمت ریاست جمهوری یکی از مهم تربن موضوعات مطرح شده مطابق معنویات رهبری این بود که امید در مردم روز به روز بیشتر شود.

علی جمشیدیان با اشاره به اینکه باید برای حل مشکلات شهرستان اهتمام ویژه داشت، افزود: مردم شهرستان دهاقان اثبات کرده‌اند در تمام عرصه‌ها پای کار نظام و انقلاب بوده‌اند و در این زمینه برند هستند.

وی خاطرنشان کرد: مردمان این دیار کسانی هستند که پای نظام ایستاده آمد در حالی که مشکلات بسیاری دارند از جمله اینکه، تعدادی از روستاهای این شهرستان از آب پایدار برخوردار نیستند و همچنین بیمارستان این شهرستان متخصص‌های لازم را ندارد، مشکلات راه‌ها، فرسودگی فضاهای آموزشی و عدم برخورداری از بسیاری از نیاز‌های اولیه در شهرستان.و

فرماندار دهاقان تاکید کرد: هر مصوبه‌ای که امروز برای حل مشکلات این شهرستان داشته‌ باشیم در ذهن مردم ولایی دهاقان باقی خواهد ماند.

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار