دهاقان‌ بیدار
12:30 - یکشنبه 22 خرداد 1401

به مناسبت دهه کرامت؛

دیدار خادمان حرم مطهر رضوی با خانواده شهدا در دهاقان

به مناسبت دهه کرامت خادمان حرم مطهر رضوی با حضور در شهرستان دهاقان و حمل پرچم مبارک حرم امام رضا(ع)، از خانواده شهیدان والامقام «احمد و عبدالکریم جابری انصاری» و شهید «ابوالقاسم حیدری» دیدار کردند.

به گزارش دهاقان بیدار؛به مناسبت دهه کرامت خادمان حرم مطهر رضوی با حضور در شهرستان دهاقان و حمل پرچم مبارک حرم امام رضا(ع)، از خانواده شهیدان والامقام «احمد و عبدالکریم جابری انصاری» و شهید «ابوالقاسم حیدری» دیدار کردند. در این دیدارها که با حضور جمعی از مسئولین ادارات شهرستان در فضایی آکنده از عطر و بوی حرم مطهر رضوی انجام شد، خادمان شریف حرم آن امام همام به تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران پرداخته با مرثیه و نیایش، یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.

در ابتدای دیدار «ماشااله عسگری‌زاده» از جانبازان و آزادگان سرافراز شهرستان، ضمن قرائت وصیت‌نامه شهدا، با برشمردن خصوصیات معنوی شهدا گفت: مسئولان و مردم ایران همواره مدیون خون پاک شهیدان هستند و باید از آرمان‌های این مقربان آستان حق‌تعالی پاسداری کنند تا کشور عزیزمان به سرمنزل عزت و اقتدار روزافزون برسد.
در ادامه این دیدار جابری انصاری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دهاقان با تبریک دهه کرامت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ضمن تقدیر و تشکر از حضور خادمان حرم مطهر رضوی، پرچم مبارک حرم امام رضا(ع)را بهترین هدیه فرهنگی به خانواده های شهدا و ایثارگران دانست و افزود: حضور خادمان حرم امام رضا(ع) به شهرستان ما حال و هوایی معنوی بخشیده و فرهنگ رضوی را با فرهنگ ایثار و شهادت به زیباترین شکل ممکن عجین کرده است.

وی با بیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌عنوان نهادی انقلابی از جایگاه ویژه‌ای در خدمت‌رسانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران برخوردار است، اظهار کرد: تکریم و رضایتمندی جامعه هدف در رأس فعالیت‌های بنیاد قرار دارد و تلاش مجموعه بنیاد بر این است تا بهترین خدمت همراه با تکریم به ایثارگران ارائه گردد.
در ادامه دکتر اسماعیلی مسئول خادم یاران رضوی شهرستان دهاقان با بیان اینکه خانواده‌های شهدا و ایثارگران چهره‌های برجسته و ماندگار کشور ما هستند و خانواده‌های معظم شهدا با صبوری و مقاومت خود سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی را رقم زدند عنوان کرد: تکریم، تعظیم و تجلیل زمانی اثر بخش خواهد بود که رضایتمندی ایثارگر را همراه داشته باشد.
در پایان مراسم هدایا و تبرکی آستان مقدس آمام رضا(ع) به خانواده معظم شهدا تقدیم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار