دهاقان‌ بیدار
21:56 - سه شنبه 17 خرداد 1401

رئیس جمعیت هلال احمر دهاقان؛

توزیع 720کیلو گرم گوشت گرم در میان نیازمندان دهاقانی توسط جمعیت هلال احمر

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دهاقان گفت: به مناسبت دهه مبارک کرامت ۷۲۰ کیلوگرم گوشت گرم گوسفند به ارزش ۱ میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال در میان نیازمندان شهرستان دهاقان توزیع شد.

داریوش بهرامی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دهاقان در گفت‌وگو با  دهاقان بیدار ضمن تبریک  دهه کرامت اظهار داشت: به مناسبت دهه مبارک کرامت  ۷۲۰ کیلوگرم گوشت گرم گوسفند به ارزش ۱ میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال در میان نیازمندان شهرستان دهاقان توزیع شد.

وی  افزود : این اقدام توسط جمعیت هلال  احمر شهرستان دهاقان و با مشارکت  مؤسسه خیریه حضرت خدیجه  (س) و گروه جهادی و مرکز نیکوکاری ترنم ظهور انجام شد.

بهرامی با اشاره به این‌که حمایت از زندگی انسان ها از اهداف جمعیت هلال احمر است گفت: توزیع بسته های معیشتی هم نوعی از خدمت رسانی در کنار امداد رسانی در حوادث و عملیات‌های امداد و نجات  است و در چارچوب تامین احترام انسان‌ها و حمایت از سلامت و زندگی افراد اجرا می شود.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دهاقان در پایان  با بیان این‌که توسعه برنامه‌های حمایتی همواره در مناسبت‌ها و ایام مختلف سال در محله‌ها و روستاهای کم برخوردار انجام می شود گفت : از خیرین محترم تقاضامندیم این جمعیت را در ارائه خدمات بیشتر یاری رسانند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار