دهاقان‌ بیدار
17:03 - سه شنبه 06 اردیبهشت 1401

مشاور فرماندار شهرستان دهاقان؛

احياي مجموعه گردشگري چشمه علي همگين

مشاور فرماندار شهرستان دهاقان با اشاره به مشكلات مجموعه گردشگري چشمه علي همگين گفت: با همكاري شركت تعاوني دهياري هاي شهرستان در حال حل مشكلات و احياي اين مجموعه هستيم.

مجید مطهری، مشاور فرماندار شهرستان دهاقان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری دهاقان بیدار اظهار داشت: در پی دستور فرماندار شهرستان در خصوص بررسی مشکلات منطقه گردشگری چشمه علی روستای همگین بازدیدی از این منطقه توسط تیم فرمانداری انجام شد؛ این مکان یکی از مناطقی گردشگری بسیار خوب شهرستان است که گردشگران بسیار زیادی در بهار و تابستان به این منطقه سفر می‌کنند؛ اما متاسفانه به دلیل عدم توجه کافی و نداشتن مدیریت مشخص، دچار فرسایش شده است.

وی با اشاره به مشکلات به وجود آمده در این منطقه بیان کرد: خرابی سرویس بهداشتی ، نبود شیرآلات و قطعی آب، ظرفیت کم چاه سرویس بهداشتی،نداشتن نیروی انسانی برای ارائه خدمات و نظافت، حرص نشدن درختان و شکسته شدن شاخه‌ها در اثر سنگین شدن، کمبود نشیمنگاه به خاطر پارک خودرو در مجاورت چشمه مشکلاتی بود که توسط تیم فرمانداری شناسایی شد.

مطهری همچنین افزود: خدمات مناسبی در قبال هزینه دریافتی از گردشگران ارائه نمی‌شده که نارضایتی مسافران را در پی داشته است.

 

مشاور فرماندار شهرستان دهاقان گفت : در این راستا جلساتی با اعضای شورای اسلامی و دهیاری روستای همگین برگزار و پس از چند بازدید مقرر گردید مدیریت این مجموعه به شرکت تعاونی دهیاری‌هاي شهرستان دهاقان محول شود.

وي ادامه داد : با همت كاركنان اين مجموعه مقرر شد سرويس‌هاي بهداشتي و چاه جديد احداث و 5 شير آب نيز براي شست‌وشوي ظروف تعبيه شود.

 

مطهري با اشاره به لزوم استقرار نيروي انساني براي خدمات دهي اين مجمموعه گردشگري گفت: 2 نفر در اين منطقه مسؤوليت ارائه خدمات و مديريت مجموعه را بر عهده خواهند داشت.

مشاور فرماندار شهرستان دهاقان با بيان اين‌كه احداث پاركينگ از نيازهاي ضروري اين منطقه بود گفت : عمليات احداث يك پارگينگ با ظرفيت حدود 700 خودرو در حال اجرا است.

 

 

وي ايجاد بازارچه فصلي، اتاق نگهباني و مديريت و نصب تابلوهاي هشدار دهنده را نيز از ديگر برنامه‌هاي شركت تعاوني دهياري‌هاي شهرستان دهاقان براي اين منطقه برشمرد و گفت : اميدواريم تا عيد سعيد فطر خدمات مذكور را انجام دهيم.

 

 

مطهري در پايان خاطر نشان كرد: هزينه دريافتي از گردشگران عزيز براي توسعه هرچه بيشتر امكانات و خدمات اين مجموعه گردشگري صرف خواهد شد.

انتهاي پيام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار