دهاقان‌ بیدار
19:13 - پنجشنبه 25 فروردین 1401

عصر امروز؛

وزیر آموزش‌وپرورش دو مدرسه در دهاقان را افتتاح کرد

آیین افتتاح دو پروژه آموزشی و کلنگ‌زنی یک هنرستان شش کلاسه در شهرستان دهاقان با حضور وزیر آموزش‌وپرورش برگزار شد.

به گزارش دهاقان بیدار؛  عصر امروز با حضور یوسف نوری وزیر آموزش‌وپرورش ، محمدرضا ابراهیمی مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان، سمیه محمودی نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسؤولین شهرستان‌های شهرضا و دهاقان ، آیین افتتاح دو پروژه آموزشی و کلنگ‌زنی یک هنرستان شش کلاسه در شهرستان دهاقان برگزار شد.

 

در این آیین مدرسه شش کلاسه زنده‌یاد رحمت‌الله عبدی گلشن با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

 

مدرسه زنده‌یاد رحمت‌الله عبدی گلشن با زیربنای ۶۴۰ مترمربع دارای محوطه و فضای ورزشی به مساحت ۹۱۵ مترمربع، شش کلاس آموزشی مجهز به ویدئو پروژکتور و برد هوشمند آموزشی، سالن اجتماعات، نمازخانه، کلاس کار و فناوری و آزمایشگاه و کتابخانه است. کل هزینه انجام شده برای ساخت این مدرسه چهار میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بوده که سهم خیر در تأمین این مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان است.

 

همچنین مدرسه سه کلاسه ضیغمی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.

 

مدرسه حاج غلامحسین ضیغمی با زیربنای ۴۵۲ مترمربع دارای محوطه و فضای ورزشی به مساحت 3 هزار و 600 مترمربع، سه کلاس فضای آموزشی مجهز به ویدئو پروژکتور و برد هوشمند آموزشی، سالن اجتماعات، نمازخانه، کلاس کار و فناوری و آزمایشگاه و کتابخانه است. کل هزینه انجام شده برای ساخت این مدرسه یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بوده که سهم خیرین در تأمین این مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان است.

 

در این آیین همچنین کلنگ احداث یک هنرستان ۹ کلاسه در شهر دهاقان بر زمین خورد.

 

این هنرستان هزار و ۱۰۰ متر مربع زیربنا دارد که قرار است مجهز به شش کلاس و سه کارگاه باشد و با مشارکت ۳۰ درصدی اداره‌ راه‌ و شهرسازی شهرستان دهاقان در مسکن مهر این شهرستان ساخته خواهد شد.

افتتاح دو مدرسه و خشت‌گذاری یک هنرستان فنی دخترانه در دهاقان

افتتاح دو مدرسه و خشت‌گذاری یک هنرستان فنی دخترانه در دهاقان

افتتاح دو مدرسه و خشت‌گذاری یک هنرستان فنی دخترانه در دهاقان

افتتاح دو مدرسه و خشت‌گذاری یک هنرستان فنی دخترانه در دهاقان

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار