دهاقان‌ بیدار
13:30 - سه شنبه 12 بهمن 1400

سرپرست فرمانداری دهاقان:

ایران اسلامی در عرصه‌های بین المللی می‌درخشد

سرپرست فرمانداری دهاقان گفت : ایران اسلامی امروزه در عرصه‌های مختلف حرف برای گفتن دارد ، جوانان این مرز بوم با تلاش و کوشش جهادی همیشه برای میهن‌مان افتخار آفرینی می‌کنند و در عرصه‌های بین المللی میدرخشند.

به گزارش دهاقان بیدار؛  علی جمشیدیان ، سرپرست فرمانداری شهرستان دهاقان پیش از ظهر امروز در آیین گرامی‌داشت ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن ضمن تبریک فرارسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت : از تلاش و برنامه‌ریزی ستاد بزرگداشت دهه فجر و دستگاه‌های عضو این ستاد به جهت برگزاری برنامه‌ها تقدیر می کنم.

وی با بیان این‌که نباید فراموش کنیم که وامدار چه کسانی هستیم گفت : برای انقلاب و پس از آن خون بسیاری ریخته شده تا ما امروزه با خیال راحت و در امنیت کامل زندگی کنیم، ما در قبال خون شهدا مسؤولیم.

 

جمشیدیان ادامه داد : دهه فجر یادآور اتفاقات بزرگی است که امام خمینی (ره) و مردم عزیز به منصه ظهور رساندند و هم اکنون رهبری معظم انقلاب این مسیر را با قدرت ادامه می‌دهند.

سرپرست فرمانداری شهرستان دهاقان با بیان این‌که در گام دوم انقلاب همه وظیفه داریم در راستای اهداف نظام و انقلاب گام برداریم تصریح کرد : افتخارات و دست‌اوردهای انقلاب و نظام باید به خوبی معرفی شود.

 

وی در همین راستا ادامه داد : ایران اسلامی امروزه در عرصه‌های مختلف حرف برای گفتن دارد ، جوانان این مرز بوم با تلاش و کوشش جهادی همیشه برای میهن‌مان افتخار آفرینی می‌کنند و در عرصه‌های بین المللی میدرخشند.

جمشیدیان با اشاره به اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت : قدرت ما به گونه‌ای است که رهبرمان دشمنان را تهدید می‌کنند که اگر خطایی از آن‌ها سر زند چندین برابر ضربه خواهند خورد.

 

سرپرست فرمانداری شهرستان دهاقان با تأکید بر حمایت جمهوری اسلامی ایران از عدالت خواهی و جلوگیری از ظلم گفت : هرجایی که پرچم عدالت خواهی بالا باشد به صورت جدی از آن حمایت می‌کنیم.

وی با بیان این‌که انقلاب ما تأثیرات بسیار زیادی بر دشمنان گذاشته است گفت : دشمن امروزه به خوبی می‌داند که باید با جمهوری اسلامی ایران بهعنوان یک نظام قدرتمند کنار بیاید و این نتیجه رشادت مردم و خون شهدای کشورمان است.

 

جمشیدیان با اشاره به این‌که مسؤولین باید در طراز انقلاب باشند و انقلابی تلاش کنند گفت : امروزه مسؤولی که باری از دوش مردم بردارد مسؤول انقلابی است.

سرپرست فرمانداری شهرستان دهاقان گفت : دین مسؤولان به نظام و انقلاب ،خدمت کردن به مردم است و این موضوع نه در شعار بلکه به صورت عملی باید انجام شود.

وی با بیان این‌که مسائل سیاسی بعد از انتخابات تمام می‌شود گفت : از یک روز بعد از انتخابات همه باید در راستای خدمت به مردم قدم بردارند.

 

جمشیدیان تأکید کرد : مسؤولان با عزم و اراده قوی نهضت خدمت‌رسانی به مردم را آغاز کنند.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار