دهاقان‌ بیدار
11:19 - چهارشنبه 08 دی 1400

نماینده ولی فقیه در لشگر 14 امام حسین (ع) استان اصفهان ؛

پاسخ ایران به شهادت شهید سلیمانی ابهت پوشالی آمریکا را در هم شکست

نماینده ولی فقیه در لشگر 14 امام حسین (ع) استان اصفهان ضمن گرامی‌داشت دومین سالگرد عروج ملکوتی سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت : پاسخ جمهوری اسلامی ایران به این جنایت و زدن پایگاه عین الاسد ابهت پوشالی آمریکا را در هم شکست، زدن عین الاسد به زبان آسان است ولی این پایگاه استراتژی‌ترین پایگاه نظامی آمریکا در منطقه بود.

به گزارش دهاقان بیدار؛ حجت‌الاسلام علی رئیسیان نماینده ولی فقیه در لشگر 14 امام حسین (ع) استان اصفهان شامگاه سه شنبه در مراسم گرامیداشت 7 دی ماه روز ایثار و شهادت شهرستان و یاواره شهدای طلاب و روحانی شهرستان دهاقان ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و عرض تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت : حضرت زهرا (س) فدایی امامت و ولایت بود ، شهدای ما نیز به تأسی از این حضرت در طول انقلاب و جنگ تحمیلی حماسه‌ها را آفریدند.

وی ادامه داد : شهدا از جان و مال خود گذشتند تا انقلاب اسلامی و ما باقی بمانیم و کوچک ترین آسیبی وارد نشود.

رئیسیان با بیان این‌که افراد برای دفاع از ارزش‌ها ترس از دست دادن جان خود را نداشتند گفت : خیلی از جوانان در زمان جنگ دست در اسناد هویتی خود می‌بردند تا بتوانند وارد جبهه شوند و از نظام و انقلاب محافظت کنند.

نماینده ولی فقیه در لشگر 14 امام حسین (ع) استان اصفهان با تأکید بر ضرورت تداوم راه شهدا افزود : اگر برای تداوم راه شهدا و دفاع از خونشان تلاش نکنیم باید جوابگو باشیم.

وی با اشاره به اهمیت حماسه‌آفرینی شهدا اظهار داشت : به برکت خون شهدا جایگاه بالایی در جهان داریم.

رئیسیان با بیان این‌که جهاد تبیین خواسته رهبر معظم انقلاب است گفت : جهاد تبیین یعنی باید آگاه‌سازی و روشنگری کنیم تا جای شهید و جلاد و خادم و خائت عوض نشود.

نماینده ولی فقیه در لشگر 14 امام حسین (ع) استان اصفهان با اشاره به دشمنی‌های دشمنان گفت : دشمنان ما هیچ وقت دست از دشمنی بر نمی‌دارند، باید مواظب باشیم که به کشور و نظام ضربه ای نزنند.

 

وی با اشاره به سوء مدیریت برخی مسؤولین و ایجاد نارضایتی در بین مردم گفت : سوء مدیریت مسؤولین را نباید پای نظام و انقلاب گذاشت ، برای دستاوردهای نظام خون‌های بسیاری ریخته شده و ما نباید بگذاریم که این دستاوردها به حاشیه برود.

 

رئیسیان با اشاره به فرارسیدن حماسه 9 دی گفت : در سال 88 بحث انتخابات بهانه بود، هدف از این فتنه نابودی نظام و انقلاب بود که به خواست خدا موفق نشدند و به زباله دان تاریخ رفتند.

 

نماینده ولی فقیه در لشگر 14 امام حسین (ع) استان اصفهان همچنین ضمن گرامی‌داشت دومین سالگرد عروج ملکوتی سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت : پاسخ جمهوری اسلامی ایران به این جنایت و زدن پایگاه عین الاسد ابهت پوشالی آمریکا را در هم شکست، زدن عین الاسد به زبان آسان است ولی این پایگاه استراتژی‌ترین پایگاه نظامی آمریکا در منطقه بود.

 

وی در پایان با اشاره به روی کار آمدن دولت انقلابی آیت الله سید ابراهیم رئیسی گفت : دولت برای حل مشکلات عزم جدی دارد و باید برای حل تمامی مشکلات فرصت بیشتری به دولت بدهیم و به بهتر شدن وضع کشور امیدوار باشیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار