دهاقان‌ بیدار
11:37 - سه شنبه 07 دی 1400

کارشناس مسائل سیاسی؛

لزوم الگوگیری مسئولین از تواضع و ادب شهید سلیمانی

یک کارشناس مسائل سیاسی گفت : تواضح و ادب در عمق جان و روح حاج قاسم رسوخ کرده و فقط یک امر نمایشی نبود ، همه مسئولین باید به این موضوع توجه کنند و الگو بگیرند.

حجت الاسلام عبدالرضا عبداللهی در گفت و گو با دهاقان بیدار با اشاره به خدمات سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در داخل کشور اظهار داشت : در جریان سیل فروردین ماه سال 98 خدمات سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس باعث شد از آبگرفتگی شهرهای آبادان و خرمشهر جلوگیری شود.

این هادی سیاسی گفت: در ایامی که حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی برای کمک به خوزستان آماده بودند، مساعدت ها و همکاری‌های زیادی با مجموعه مدیریت بحران استان داشتند.

وی ادامه داد: در شرایطی که همه دستگاه های اجرایی استان و امکانات در مناطق مختلف درگیر بودند، در پایین دست استان از جمله روستاهای شادگان، خرمشهر و تا حدودی هم آبادان گرفتار آبگرفتگی شدیم و دراین مقطع بود که این ۲ شهید گرانقدر وارد استان شدند.

عبداللهی با بیان اینکه سردار سلیمانی نیازهای استان خوزستان برای مقابله با آبگرفتگی را جویا شد، افزود: بعد از این بود که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، کمک‌ها و تجهیزات مورد نیاز از جمله بیل میکانیکی و لودر از حشدالشعبی وارد مناطق درگیر با سیلاب شد.

 

این کارشناس مسائل سیاسی بیان کرد : تواضح و ادب در عمق جان و روح حاج قاسم رسوخ کرده و فقط یک امر نمایشی نبود ، همه مسئولین باید به این موضوع توجه کنند و الگو بگیرند.

وی با اشاره به حضور شهید سلیمانی در عرصه های داخلی گفت : به این موضوع باید به عنوان یک منش و سبک مدیریتی در مدیریت جهادی توجه شود.

 

عبداللهی گفت : خدمت به مردم در مکتب حاج قاسم یک عبادت به حساب می اید که دنباله برنامه عبادی یک مومن تلقی می شود ، از نظر حاج قاسم کمک به یک انسان که احتیاج به کمک داره در هر نقطه زمین عدالت خواهی،انسانی ودین مدارانه است.

 

این هادی سیاسی افزود : محبوبیت حاج قاسم از نوع محبوبیت کسانی نبودکه سعی می کنند همه طرفها را با خود داشته باشند و دوپهلو صحبت کنند تامگر کسی از دست انها ناراحت شود، حاج قاسم هم جاذبه و هم دافعه داشت ، تمام جریان سلطه وایادی سلطه در هر جای این کره خاکی با حاج قاسم دشمن بودندولی دشمنی حاج قاسم دشمنی از سر منافع شخصی وحب قدرت نبود دشمنی حاج قاسم دریک مکتب توحیدی قابل فهم است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار