دهاقان‌ بیدار
12:35 - چهارشنبه 03 آذر 1400

رئیس مجمع بسیجیان استان اصفهان:

وظیفه بسیج مقابله با جنگ نرم است

رئیس مجمع بسیجیان استان اصفهان با بیان این‌که باید با جنگ نرم دشمن مقابله کنیم گفت : وظیفه بسیج و بسیجیان است که با جنگ نرم دشمن مقابله کنند.

به گزارش دهاقان بیدار؛  حجت‌الاسلام محسن طالب‌پور رئیس مجمع بسیجیان استان اصفهان پیش از ظهر امروز در  همایش  اقتدار بسیجیان شهرستان دهاقان  با تبریک  چهل و دومین سالگرد تأسیس  نهاد بسیج به فرمان امام خمینی (ره)  اظهار داشت : مردمی بودن  بسیج  بسیار حائز اهمیت است .

وی با اشاره  به  مجاهدت مردم  در انقلاب اسلامی و پیروزی آن بیان کرد : با حضور مردم و تحمل رنج  و سختی فراوان  انقلاب اسلامی ایران به ثمر نشست، اگر حضور جدی و چشم‌گیر بسیج نبود انقلاب اسلامی ما نیز مانند سایر کشور‌ها دچار شکست می‌شد.

طالب‌پور با بیان این‌که حفظ و بقای انقلاب  با مردم است افزود: مردم عزیز نقش اول را در این انقلاب دارند و اگر مردم حامی انقلاب نبودند تا  الان  شکست خورده‌ بودیم.

رئیس  مجمع بسیجیان استان اصفهان  گفت: خیلی‌ها گمان می‌کردند بسیج پس از انقلاب  کاربردی ندارد و منحل می‌شود اما بسیج ماند و در عرصه‌های مختلف  یاور نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود و هست.

وی ادامه داد : بسیج تشکیل شد تا  اقدامات مردم پراکنده نباشد و  در قالب بسیج حرکت کنند و اهداف بسیج را دنبال کنند.

طالب‌پور  با اشاره به ویژگی‌های  فرد بسیجی بیان کرد :  بسیجی باید بصیرت داشته باشد ،  باید بدانیم دشمنان ما چه نقشه‌ای برایمان کشیده‌اند.

رئیس  مجمع بسیجیان استان اصفهان  با بیان این‌که  باید با جنگ نرم دشمن مقابله کنیم گفت : وظیفه بسیج و بسیجیان است که با جنگ نرم دشمن مقابله کنند.

وی با بیان این‌که  بسیجی باید اهل سیر و سلوک باشد گفت:  امروزه باید  بسیجیان میدان‌دار  مساجد باشند و هر کدام در هر حوزه‌ای  تخصص دارد در مساجد فعال باشد.

طالب‌پور  ادامه داد: بسیجیان  باید یار نظام و رهبر معظم انقلاب  و  اماده اجرای دستورات  ایشان باشند، رهبر معظم انقلاب باید از ما رضایت کامل داشته باشند.

رئیس مجمع بسیجیان استان اصفهان  ادامه داد : اگر مسؤولین دولت  قبل به  فرامین و نصیحت‌های  رهبری گوش می‌دادند  اکنون شاهد این وضعیت بد اقتصادی نبودیم.

وی با اشاره به ایثار و جان‌فشانی‌های بسیجیان   گفت:  بسیجیان  جان بر کف  همیشه ثابت کرده‌اند که  از جان و مال خود برای خدمت به خلق الله می‌گذرند.

طالب‌پور در همین راستا بیان کرد : در بحران کرونا  بسیجیان با همراهی دولت جدید در طرح شهید سلیمانی توانستند کشور را از شرایط قرمز خارج کنند .

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار