دهاقان‌ بیدار
13:11 - شنبه 29 آبان 1400

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دهاقان:

برگزاری 87 برنامه به مناسبت هفته بسیج در دهاقان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دهاقان با اشاره به برنامه‌های هفته بسیج در شهرستان دهاقان گفت: 87 برنامه در طول هفته بسیج توسط اقشار مختلف بسیج در شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش دهاقان بیدار؛  اکبر یعقوبی ظهر امروز در نشست تبیین برنامه‌های هفته بسیج  ضمن تبریک فرارسیدن چهل و دومین سالگرد تاسیس سازمان بسیج اظهار داشت: بسیج به عنوان یکی از پیشران‌های مؤثر انقلاب  در همه مقاطع جهت پیشبرد انقلاب و اهداف آن نقش کلیدی خود را ایفا کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دهاقان بیان کرد: اکنون در پنجمین دهه انقلاب  و شروع گام دوم انقلاب باز هم بسیج است که باید پرچم‌دار این حرکت تمدنی باشد.

وی با بیان این‌که  شاید تصور شود برای بسیج  با این امکانات مقدور نباشد افزود :همان طور که در جنگ ضمن این‌که بسیج مسؤولیت مستقیمی بر عهده نداشت توانست با توکل بر خدا و  پیروی از خط امام (ره) نقش آفرینی کند ، می‌تواند از این پس هم دست آوردهایی داشته باشد.

یعقوبی گفت : بسیج به عنوان نقش آفرین در عرصه‌های هفت‌گانه بیانیه گام دوم انقلاب  از جمله علم و دانش، معنویت و اخلاق ، اقتصاد،عدالت ،عزت ملی ، روابط خارجی و مرز بندی با دشمن و سبک زندگی ایرانی – اسلامی  است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دهاقان با بیان این‌که بسیج یک اندیشه است بیان کرد: علت این‌که می‌بینید تحصیل کرده‌ها و نخبگان  جذب بسیج می‌شوند یعنی این‌که بسیج صرفا یک حرکت احساسی نیست و منطقی قوی پشت سر بسیج است.

وی با اشاره به برنامه‌های هفته بسیج در شهرستان دهاقان تشریح کرد: 87 برنامه در طول هفته بسیج توسط اقشار مختلف بسیج در شهرستان برگزار می‌شود.

یعقوبی ادامه داد : برگزاری یادواره‌های شهدا ، برگزاری همایش فرماندهان پایگاه و خانواده‌هایشان، برگزاری جلسه برای نخبگان، همایش اقتدار بسیج،  برپایی میز خدمت ،توزیع اقلام فرهنگی بهداشتی ،رونمایی از اختراعات بسیج بخشی از این برنامه‌ها است.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار