دهاقان‌ بیدار
10:47 - چهارشنبه 14 مهر 1400

صبح امروز انجام شد؛

تصاویر | رزمایش کمک مومنانه به دانش آموزان نیازمند دهاقان

رزمایش کمک های مومنانه به دانش آموزان نیازمند شهرستان دهاقان با همکاری ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان ، مدیریت آموزش و پرورش و تعدادی از خیریه ها برگزار شد.

به گزارش دهاقان بیدار؛ رزمایش کمک های مومنانه به دانش آموزان نیازمند شهرستان دهاقان با همکاری ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان ، مدیریت آموزش و پرورش و تعدادی از خیریه ها برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهاقان با اعلام این خبر گفت: در شرایط دشوار فعلی، دانش آموزانی هستند که به دلیل وضعیت معیشتی نامطلوب، بی سرپرستی یا بد سرپرستی، بیکاری والدین، اعتیاد والدین، طلاق، درمان های گران قیمت بیماری ها و موارد متعدد دیگر، شرایط نامطلوبی دارند.

رجب فرهمندیان ادامه داد: این دانش آموزان به پوشاک، لوازم التحریر، وسایل آموزش الکترونیک مانند تلفن همراه هوشمند و تبلت نیازمند هستند.

وی در ادامه اذعان کرد: تاکنون برای بیش از هزار نفر از دانش آموزان شهرستان کمک های مختلف از جمله خرید لباس، کفش، لوازم التحریر، بسته های مواد غذایی و لوازم آموزش الکتزونیک مانند تلفن همراه و تبلت تامین نموده ایم و در رزمایش کمک مومنانه نیز در حال حاضر این کمک ها ادامه داشته و امروز نیز 350 بسته لوازم التحریر و معیشتی برای دانش آموزان نیازمند ارسال خواهد شد، بیش از 200 بسته نیز در روزهای آتی تأمین و توزیع  خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار