دهاقان‌ بیدار
15:00 - سه شنبه 30 شهریور 1400

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دهاقان:

اجرای 120 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در دهاقان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دهاقان گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس 120عنوان برنامه توسط حوزه‌های مقاومت، پایگاه‌ها و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ضمن رعایت موازین بهداشتی در سطح شهرستان دهاقان اجرا می‌شود

اکبر یعقوبی در گفت‌وگو با دهاقان بیدار با بیان این‌که امسال چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس است، اظهار داشت: پس از گذشت ۴۱ سال از مجاهدت‌ها و ایثارگری‌ها شاهد صلابت نظامی،علمی، فرهنگی و سیاسی و در سایه مقاومت و پایداری در برابر استکبارجهانی و حامیان منطقه آن هستیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دهاقان افزود: امروزه  از ایران اسلامی به عنوان الگویی برای ملت‌های مسلمان و آزادی‌خواه  یاد می‌شود و نسل جوان ما نیازمند آگاهی لازم از آرمان‌ها و ارزش‌های دفاع مقدس است.

وی با بیان این‌که ۸ سال دفاع مقدس صرفا امتداد زمانی نیست، ادامه داد: دفاع مقدس گنجینه عظیمی است که  ملت ما  مدت‌های طولانی می‌تواند استفاده کند و روی آن سرمایه‌گذاری کند.

یعقوبی بیان کرد: جنگ ۸ ساله مارا قوی‌تر کرد و اگر  این جنگ نبود سرداران و مردان برجسته نشان داده نمی‌شدند و ما باید بدانیم چه معجزات عظیمی از حضور مؤمنانه پر تلاش نیروهای بسیجی  در صحنه‌های جنگ اتفاق افتاد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دهاقان با بیان این‌که ما هرچه برای دفاع مقدس سرمایه‌گذاری کنیم زیاد نیست، افزود:ظرفیت هنری و ادبی کشور برای تبیین این دوره  بسیار گسترده و عمیق است و از آن استفاده شایسته نشده است.

وی با اشاره به برنامه‌های هفته مقدس در شهرستان دهاقان، بیان کرد: ۱۲۰ عنوان برنامه  توسط حوزه‌های مقاومت، پایگاه‌ها و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ضمن رعایت موازین بهداشتی در سطح شهرستان دهاقان اجرا می‌شود.

یعقوبی همچنین از توزیع ۱ هزار و ۶۰۰ بسته معیشتی  در میان اقشار نیازمند و محرومین شهرستان در هفته دفاع مقدس خبر داد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار