دهاقان‌ بیدار
21:31 - یکشنبه 30 خرداد 1400

با صدور پیامی؛

فرماندار دهاقان از حضور مردم در انتخابات تشکر کرد

فرماندار شهرستان دهاقان با صدور پیامی از حضور مردم این شهرستان در انتخابات 28 خرداد تشکر کرد

به گزارش دهاقان بیدار؛ فرماندار شهرستان دهاقان با صدور پیامی از حضور مردم این شهرستان در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا تشکر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

 

آفرینش حماسه ی ملی با حضور و مشارکت مردم در پاسداشت نظام و انقلاب اسلامی به زیباترین شکل ممکن در روز 28 خرداد رخ داد. همبستگی، صبر و نشاط ملی دراین روز با حضور در پای صندوق رأی رقم خورد.

مردمی که ندای رهبر عظیم الشان انقلاب را لبیک گفته و با حمایت از ارزش های انقلاب همبستگی ملی آفریدند، تا دشمن را سرجایش بنشانند؛ و یک یوم الله دیگر درتاریخ ثبت نمایند.

ملت شریف ایران علیرغم وجود برخی گلایه ها ، ثابت کردند که به امنیت، عزت و اقتدار کشور علاقه دارند؛ این مردم حضور در عرصه انتخابات را بعنوان حمایت خود از انقلاب و پاسداری از مسیر راه شهید سلیمانی و دیگر جاویدنامان شهید این مرز و بوم دانسته و به دشمن نشان دادند مقاومت رمز پیروزی انقلاب اسلامی است.
و به گفته مقام معظم رهبری پیروز اصلی این انتخابات مردم می باشند.
انتخابات 1400 یکی از حساس ترین انتخابات تاریخ جمهوری اسلامی بود که مردم این بار نیز سرافرازانه از این آزمایش بیرون آمدند؛ بدیهی است همراهی و مشارکت حداکثری مردم دراین انتخابات ، زمینه ساز گره گشایی از مشکلات اقتصادی و گامی در مسیر تحول و پیشرفت کشور و پشتوانه اصلی منتخبین مردم خواهد بود.

برخود لازم و واجب می دانم از همراهمی و همدلی تک تک عزیزان عامل در برگزاری انتخابات 1400 و شهروندان مومن و موحدی که پای صندوق های رای حاضر شدند و توانستند با دقت و هوشمندی تمامی محاسبات و معادلات دشمنان را برهم زنند و سهمی در خلق این حماسه ملی و محلی داشتند تقدیر و تشکر نمایم.

امروز روز شکر و همبستگی مردم است، دشمنان این ملت چشم گشودند و جواب دندان شکن خود را از ملت بزرگ ایران اسلامی گرفتند.
حال این پیروزی را خدمت رهبر فرزانه وبابصیرت انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای و رئیس جمهور منتخب مردم حضرت آیت الله رئیسی و همچنین منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستا و تیره های عشایری شهرستان تبریک عرض می نمایم و آرزوی موفقیت سعادت و بهروزی از درگاه خداوند متعال برای همه این عزیزان را دارم.
                                                                     سید علی سجادی
                                                                 فرماندار شهرستان دهاقان

 

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار