دهاقان‌ بیدار
11:43 - پنجشنبه 30 اردیبهشت 1400

مدیر آموزش و پرورش دهاقان:

امتحانات نهایی پایه های نهم و دوازدهم به صورت حضوری آغاز شد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهاقان از آغاز امتحانات پایه های نهم و دوازدهم به صورت حضوری خبر داد.

رجب فرهمندیان در گفت و گو با دهاقان بیدار از آغاز امتحانات نهایی پایه های نهم و دوازدهم به صورت حضوری خبر داد و  گفت: به حول و قوه الهی آزمون پایانی پایه های نهم و دوادزهم را مطابق دستورالعمل های وزارتی به صوت حضوری آغاز نمودیم.

فرهمندیان در ارتباط با شیوه برگزاری امتحانات حضوری در ایام شیوع بیماری کرونا تصریح کرد: با توجه به لزوم رعایت جوانب بهداشتی در برگزاری آزمون های حضوری، مقدمات برگزاری این آزمون ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی از حدود 10 روز گذشته فراهم شده و در طول این مدت، ایجاد تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون های حضوری در شرایط کاملا بهداشتی و ایمن به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهاقان در همین راستا ادامه داد: سالن های برگزاری امتحانات تهویه مطلوبی دارند، لوازم بهداشتی اعم از ماسک، مواد ضدعفونی کننده، دستگاه ضدعفونی دست و … به مقدار کافی در دسترس قرار گرفته، صندلی ها به فاصله دومتری نسبت به یکدیگر چیده شده، ضدعفونی سالن هر روز بلافاصله پس از پایان امتحان انجام می گیرد و سایر موارد بهداشتی نیز با تایید کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان تمهید گردیده است.

فرهمندیان در ادامه گفت: همچنین آموزش های لازم به کلیه کادر اجرایی برگزاری امتحانات داده شده و به وسیله ی امکانات چند رسانه ای اعم از تولید کلیپ و پادکست و … نیز نکات مهم اجرایی، انضباطی و بهداشتی امتحانات، کلیه والدین و دانش آموزان اقناع گردیده اند. همچنین کلیه سالن های امتحانی و مدارس برگزار کننده ی امتحانات حضوری توسط چندین اکیپ متشکل از کارشناسان و مسئولان آموزش و پرورش و بهداشت شهرستان مورد بازرسی قرار گرفتند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهاقان با تقدیر از کلیه عوامل اجرایی برگزاری امتحانات اذعان کرد: با زحمات زیادی که همکاران گرانقدرم متقبل گردیده اند همه چیز برای برگزاری امتحانات حضوری در حوزه های امتحانی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی آماده و ایمن است و به خانواده ها در این مورد اطمینان می دهیم که ما نیز همچون تمام پدران و مادران دلسوز با سخت گیری تمام برای حفظ سلامتی دانش آموزان تلاش می کنیم.

فرهمندیان در پایان کسب نتایج خوب در این امتحانات را مورد انتظار دانسته و افزود: دانش آموزان شهرستان دهاقان سرشار از استعداد و توانمندی هستند و با توجه به عملکرد خوب مجموعه مدیریت آموزش و پرورش در آموزش با دانش آموزان در شرایط مجازی، امید است دانش آموزان عزیز شهرستان همچون سال گذشته در امتحانات نهایی افتخار آفرینی نموده و بار دیگر این شهرستان را در سطح استان و کشور سربلند نمایند

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار